Videre til indhold | Videre til menunavigation

Forside   Om IT-formidler   Kontaktpersoner i medlemsorganisationerne

Kontaktpersoner i medlemsorganisationerne

Listen er under løbende opdatering

AOF Danmark Hafida Bouylod 88927570 hb@aof-danmark.dk
Dansk IT Henrik Bruun 33111560 heb@dansk-it.dk
Dansk Metal Torben Andresen Lindhardt 33632000 torben@danskmetal.dk
Ældremobiliseringen Morten Lembke 35301060

ml@aeldremobiliseringen.dk

Borgerservice     Tilmeld dig på itformidlerkurser@gmail.com
FOF Anne-Nora Stensig 51489024
 
ans@fof.dk
Nethood Lotte Holck 33934383 lho@foreningen-nydansker.dk
Nethood  Jes Tiedemann 33934383 jt@foreningen-nydansker.dk
NETOP Bernhard Trier Frederiksen 33930096 bernhard@netoplysning.dk
NETOP Bente Skov Machholm 33930096 bente@netoplysning.dk
Ældre Sagen Tina Edelbeck 33968686

tina.edelbeck@aeldresagen.dk

Bibliotekssektoren-Aalborg
Anne Mette Pedersen
99314365

AMPE-kultur@aalborg.dk

Bibliotekssektoren-Herning 
Lene G. Schrøder
96263639

bible@herning.dk
 

Bibliotekssektoren-Vejle
Judith Benz Therkelsen
76431147 JBT@vejlebib.dk
Bibliotekssektoren-Odense
Nina Thorsted Petersen

65514488
 

ntp@odense.dk
Bibliotekssektoren-Roskilde
Hans Michelsen
46315000 Hansmi@roskildebib.dk
Bibliotekssektoren-Gentofte
John Nørskov Hansen
39985803  Jnh@gentofte.bibnet.dk

 

Login

Tilmeld nyhedsbrev

Frameld nyhedsbrev